Usługi księgowe

Usługi księgowe, księgowość

Biuro Rachunkowe Antin z Warszawy jest nowoczesną firmą, odpowiadającą na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Świadczymy usługi księgowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą z terenu całej Polski. Udzielamy wsparcia klientom z sektora małych, średnich, dużych firm z różnych branż. Wspieramy polski biznes zapewniając fachową obsługę w zakresie księgowości.

Księgowość

W ramach świadczonych usług księgowych proponujemy głównie:

  • prowadzenie ksiąg handlowych dla wszystkich podmiotów prawnych (krajowych i zagranicznych),
  • prowadzenie podatkowej książki przychodów przychodów rozchodów (KPiR), ewidencji ryczałtowej,
  • ponadto:
    • pomoc w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej,
    • reprezentacja i pomoc podczas czynności kontrolnych skarbowych oraz innych instytucji (NBP, ZUS),
    • prostowanie błędów i nieprawidłowości zaistniałych przed rozpoczęciem współpracy,

Podejmujemy się również rejestracji VAT- u i prowadzenia rozliczeń z wiązanych z zakupem i sprzedażą z tytułu VAT i VAT UE. Pomagamy naszym Klientom w realizacji wszystkich zobowiązań podatkowych, sporządzaniu deklaracji do GUS, NBP i innych wymaganych prawem, a także kontaktach z Urzędem Skarbowym, Narodowym Bankiem Polskim oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Wykonujemy usługi zgodnie z ustaleniami, poczynionymi przy podpisaniu umowy. W toku współpracy możemy poszerzyć bądź ograniczyć zakres świadczeń, zgodnie z aktualną sytuacją firmy oraz potrzebami Klientów. Outsourcing w zakresie księgowości pozwala skoncentrować się na głównym zadaniu firmy oraz generować oszczędności czasu i pieniędzy. Daje także pewność, że wszystkie czynności zostaną przeprowadzone w sposób prawidłowy, zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami prawa.

Biuro rachunkowe Antin

ul.Liwiecka 17 lok. 36
04-284 Warszawa

oraz

Mokotów Warszawa,
przy Metrze Wilanowska

e-mail: biuro@antin.pl

+48 531 809 809