Usługi finansowe

Usługi księgowe, księgowość

Biuro rachunkowe Antin z Warszawy oferuje usługi finansowe dla klientów biznesowych. Oferujemy fachową pomoc w obszarze analizy sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz doradztwa, opartego na przeprowadzonej analizie. W ramach wsparcia proponujemy:

  • sporządzanie biznes planów i dokumentacji odpowiadających zgodnie z preferencjami Klienta,
  • przygotowanie analiz księgowo-finansowych
  • sporządzenie analiz sprawozdawczych ukierunkowanych na konkretne obszary, wskazane przez Klienta,
  • doradztwo w doborze najkorzystniejszej formy ubezpieczeń,
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania środków finansowych,
  • doradztwo w sprawach podatkowych.

Oferujemy świadczenia, które mają na celu zoptymalizować politykę finansową przedsiębiorstwa. Nasze działania polegają na dostarczeniu rzetelnych podstaw do podejmowania istotnych decyzji w zakresie finansów firmy. Przygotowane analizy oraz dokumentacje wskazują słabe i mocne strony przedsiębiorstwa, a także zagrożenia i szanse na rozwoju. Pomagają przygotować przedsiębiorstwo do zmian i modernizacji, dostosowując do aktualnych trendów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług finansowych na rzecz klientów biznesowych oraz instytucji. Wspieramy małe, średnie i duże firmy, wykorzystując dostępne narzędzia finanse oraz opierając się na aktualnych przepisach prawa. Korzystając z pomocy naszego biura rachunkowego mogą Państwo liczyć na wsparcie profesjonalistów. Gwarantujemy dyskrecję i poufność, a także stały kontakt na każdym etapie realizacji świadczeń.

Biuro rachunkowe Antin

ul.Liwiecka 17 lok. 36
04-284 Warszawa

oraz

Mokotów Warszawa,
przy Metrze Wilanowska

e-mail: biuro@antin.pl

+48 531 809 809