biuro rachunkowe antin - o nas

O biurze rachunkowym Antin z Warszawy

Przedsiębiorcy powierzający swoją księgowość firmie zewnętrznej cenią rzetelne, poparte bogatym i wszechstronnym doświadczeniem oraz indywidualne podejście do klienta, a także wyczucie specyfiki prowadzonego biznesu. Wszystkie te cechy charakteryzują nasze biuro rachunkowe. Ceny naszych usług również satysfakcjonują klientów – to właśnie dlatego warto podjąć z nami współpracę.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które dopiero rozpoczynają kierowanie jednostką biznesową oraz do doświadczonych przedsiębiorców. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i średnich firm, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zapewniamy bogaty wachlarz z zakresu usług księgowych, finansów, obsługi działu kadr i płac oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Doradzamy również jak zoptymalizować obciążenia podatkowe. W naszym biurze rachunkowym działa zgrany zespół ekspertów z powyższych dziedzin, którzy są w stanie zapewnić naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. Posługujemy się skutecznymi i sprawdzonymi metodami pracy z uwzględnieniem wielu nowoczesnych systemów informatycznych. Dzięki temu jesteśmy doskonale przygotowani do wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Warto sprawdzić jakie korzyści ze współpracy z nami może czerpać Twoja firma!

Działalność prowadzimy w Warszawie, w punkcie zlokalizowanym na dzielnicy Praga Południe oraz na Mokotowie. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym! Sprawdź nasze ceny i ciesz się korzystnymi rabatami oraz promocjami.

Promocje Warszawskiego biura rachunkowego Antin promocja

Dla wszystkich nowych klientów
Naszego Biura Rachunkowego
pierwsze dwa miesiące -30%.
Ceny za usługi księgowe
zaczynają się już od 100 zł brutto!

biuro@antin.pl
Współpraca z Antin współpraca

Nawiążemy współpracę
z kancelariami prawnymi,
kancelariami doradców
podatkowych oraz firmami
leasingowymi.
Zainteresowanych współpracą
prosimy o przesłanie oferty
na adres

biuro@antin.pl
skontaktuj się z nami

+48 531 809 809

jeśli masz pytanie e-mail: biuro@antin.pl

Biuro rachunkowe Antin

ul.Liwiecka 17 lok. 36
04-284 Warszawa

oraz

Mokotów Warszawa,
przy Metrze Wilanowska

e-mail: biuro@antin.pl

+48 531 809 809